Domatprieks
kvadrat-2.jpg

Oļesja Abdullina

Trauslā, sievišķīgā āriene var būt maldīga — patiesībā Oļesjā mīt ne tikai plaša sirds, bet arī spēcīgs gars un apbrīnojami ass prāts. Tas pārsteigs jebkuru, kurš Oļesju iepazīs tuvāk, bet, jo īpaši tos, kuri mēģinās ar viņu sacensties dambretes spēlē. Būdama «Domātprieks» idejas līdzautore un virzītāja, Oļesja priecājas par iespēju sniegt patīkami un jēgpilni pavadītu laiku ne tikai savām meitiņām, bet arī citiem bērniem.

Sasniegumi

Oļesja ir vairākkārtēja Eiropas un Krievijas čempione dambretē sieviešu un jauniešu konkurencē. Gūtas uzvaras arī pasaules čempionātā dambretē jauniešiem un sievietēm. Apbalvota ar bronzas medaļu pasaules čempionātā dambretes ātrspēlē un blicā sieviešu konkurencē.

roberts

Roberts Misāns

Roberts spēlē dambreti jau no septiņu gadu vecuma. Lai arī izmēģinājis dažādus hobijus, šis prāta sports ir viņa lielākā un nopietnākā aizraušanās. Pateicoties treniņos apgūtajām prasmēm, Roberts vienmēr domā vairākus gājienus uz priekšu. Un nekad neapstājas. Viņš ir ne tikai «Domātprieks» idejas autors un attīstītājs, bet arī strauji augošas reklāmas aģentūras vadītājs. Tāpat kā dambretē, arī dzīvē viņam patīk sasniegt arvien jaunas virsotnes.

Sasniegumi

Roberts ir vairākkārt plūcis uzvaras laurus pasaules un Eiropas jauniešu čempionātos dambretē. Izcīnījis medaļas arī Eiropas un pasaules kausos pieaugušajiem individuālajā un komandu konkurencē.