Domatprieks
New Star closing ceremony TN.jpg

Domātprieka dambretistiem augsti sasniegumi turnīrā “New Star”

No 6. līdz 9. jūlijam Rīgā norisinājās dambretes skolas “Domātprieks” organizētais turnīrs “New Star”. Kopumā turnīrā, 100 lauciņu dambretē, sacentās 32 jaunie censoņi divās vecuma grupās U-8 un U-10 atsevišķi zēniem un meitenēm. Dambretes skolu “Domātprieks” turnīrā pārstāvēja 10 dambretisti no kuriem 6 kāpa uz goda pjedestāla.

...........

Vecuma grupā U-8 meitenēm Annai Ļebedinskai ar nopelnītiem 7 punktiem godpilnā otrā vieta, bet Esterei Kalējai atpaliekot tikai par vienu punktu izcīnīta bronzas medaļa.

Sudraba godalga vecuma grupā U-8 zēniem Timofejam Smetaņinam, iegūstot 8 punktus un no pirmās vietas grupā atpaliekot tikai par 1 punktu.

Pirmo vietu U-10 grupā meitenēm izcīnija Alise Misāne, kura ar 16 nopelnītiem punktiem kļuva arī par pārliecinošu turnīra līderi.

Artēmijam Bogdanovam 11 izcīnīti punkti un sudraba medaļa U-10 grupā zēniem, savukārt bronzu ieguva Maksims Novickis.

Ivanam Bogdanovam 10 nopelnīti punkti un 9.vieta kopējā turnīra tabulā. Danielam Rogozinskim un Oliveram Gamulam katram pa sešiem nopelnītiem punktiem, bet Kristapam Kalniņam turnīrā 4 punkti.

Turnīrs norisinājās pasākumu centrā “Fantadroms” un kopumā pēc Šveices sistēmas, četrās dienās, tika izspēlētas 8 kārtas.

Atgriezties