Domatprieks
kvadrat-1.jpg

Andrejs Cehanovičs

Andrejam dambrete nozīmē veselu zinātni. Jaunībā ar prieku apceļojis daudzas valstis, gūstot panākumus starptautiskos turnīros, ar laiku Andrejs sapratis, ka redzesloka paplašināšana un jaunu cilvēku iepazīšana nebūt nav vienīgie šīs spēles ieguvumi. Dambrete izmainīja Andreja domāšanu un iemācīja jebkuru situāciju uzlūkot no dažādām pusēm un izskatīt vairākas iespējas. Tā attīstīja Andrejā patstāvību un atbildības sajūtu, arī mācības skolā, tostarp matemātika, pēc treniņiem padevās viegli. Andrejs ir pateicīgs savam trenerim un gatavs nodot nākamajai paaudzei tās prasmes, kas viņu pašu vedušas uz panākumiem daudzās jomās.

Sasniegumi

Andrejs vēl tagad atceras ar kādu gandarījumu bērnībā vien pēc pusgada dambretes treniņiem sacensībās nokļuvis starp Latvijas finālistiem. Kopš tā laika viņš ne reizi vien ir ieņēmis godalgotas vietas Latvijas čempionātos un veiksmīgi mērojies spēkos arī ar Eiropas un pasaules gaišākajiem prātiem. Andrejs 17 reizes kļuvis par Latvijas čempionu jauniešu vecuma grupās, kā arī ieguvis virkni titulu komandu disciplīnās.

kvadrat-2.jpg

Oļesja Abdullina

Trauslā, sievišķīgā āriene var būt maldīga — patiesībā Oļesjā mīt ne tikai plaša sirds, bet arī spēcīgs gars un apbrīnojami ass prāts. Tas pārsteigs jebkuru, kurš Oļesju iepazīs tuvāk, bet, jo īpaši tos, kuri mēģinās ar viņu sacensties dambretes spēlē. Būdama «Domātprieks» idejas līdzautore un virzītāja, Oļesja priecājas par iespēju sniegt patīkami un jēgpilni pavadītu laiku ne tikai savām meitiņām, bet arī citiem bērniem.

Sasniegumi

Oļesja ir vairākkārtēja Eiropas un Krievijas čempione dambretē sieviešu un jauniešu konkurencē. Gūtas uzvaras arī pasaules čempionātā dambretē jauniešiem un sievietēm. Apbalvota ar bronzas medaļu pasaules čempionātā dambretes ātrspēlē un blicā sieviešu konkurencē.

kvadrat-3.jpg

Jeļena Bespalova

Patiesībā dēvēt Jeļenu tikai par auklīti nebūtu īsti godīgi. Jeļena ir ne vien atbildīga bērnu pieskatītāja, bet arī godīgs un saprotošs draugs. Viņa brīnišķīgi atrod kopīgu valodu ar katru «Domātprieks» mazo apmeklētāju, sniedzot nedalītu uzmanību un vērtīgi pavadītu laiku. Jeļenai ir aukles sertifikāts un liela pieredze darbā ar bērniem, bet būtiskākā viņai vienmēr bijusi mīlestība. Jeļena novēl visiem vecākiem biežāk atgādināt, cik ļoti viņi mīl savus bērnus — tas ir labākais veids, kā ļaut viņiem noticēt sev.

roberts

Roberts Misāns

Roberts spēlē dambreti jau no septiņu gadu vecuma. Lai arī izmēģinājis dažādus hobijus, šis prāta sports ir viņa lielākā un nopietnākā aizraušanās. Pateicoties treniņos apgūtajām prasmēm, Roberts vienmēr domā vairākus gājienus uz priekšu. Un nekad neapstājas. Viņš ir ne tikai «Domātprieks» idejas autors un attīstītājs, bet arī strauji augošas reklāmas aģentūras vadītājs. Tāpat kā dambretē, arī dzīvē viņam patīk sasniegt arvien jaunas virsotnes.

Sasniegumi

Roberts ir vairākkārt plūcis uzvaras laurus pasaules un Eiropas jauniešu čempionātos dambretē. Izcīnījis medaļas arī Eiropas un pasaules kausos pieaugušajiem individuālajā un komandu konkurencē.